Ανακοίνωση των ονομάτων των δικαιούχων φοιτητών για το Πρόγραμμα «Κοντά στους Νέους», Ακαδημαϊκό Έτος 2017/18

Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για τη συμμετοχή σας στο πρόγραμμα στήριξης φοιτητών «Κοντά στους Νέους».

Η διαδικασία έχει ολοκληρωθεί και στον ακόλουθο πίνακα θα βρείτε τη λίστα με τους 250 φοιτητές που αναδείχθηκαν από τη διαδικασία επιλογής του προγραάμματος.

Συγχαρητήρια σε όλους!




ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2017/2018

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥΔΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΑΒΡΑΜΕΛΟΥ
ΛΟΥΚΙΑ
ΕΡΕΣΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΜΦΙΠΟΛΗ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΓΓΡΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΟΜΟΚΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΔΑΜΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΒΑΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΚΙΛΕΛΕΡ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΛΩΜΑΡΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΘΗΡΑ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΕΦΑΡΤΑΛΗ
ΑΚΡΙΒΗ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΛΕΡΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ
ΡΑΦΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΜΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ
ΧΡΥΣΗΙΔΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΤΣΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΧΙΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΡΑΧΕΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΛΑΣΕΡΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΝΑΞΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΛΑΧΑΚΗ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΣΠΑΡΤΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΣΣΟΥ
ΛΥΔΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΑΡΑ
ΝΙΚΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΥΟΣΜΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΥΜΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΧΙΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΙΚΑ
ΙΟΥΛΙΑ
ΒΑΡΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΕΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΕΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ
ΜΟΣΧΑ
ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΒΒΕΤΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΡΟΔΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΟΥΜΑΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ
ΣΑΜΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΡΑΚΟΥ
BΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ
ΡΟΔΟΚΛΕΙΑ
ΑΘΗΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΝΟΥ
ΜΑΤΟΥΛΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΒΙΝΤΕΡΙΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΗΒΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΚΑΔΙ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΟΥΔΑ
ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΥΜΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΣΗ
ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΜΟΡΓΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΡΙΑΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΘΡΑΣΚΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΜΦΙΠΟΛΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΩΜΑΙ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΥΘΗΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΟΡΝΤΑΝΟΒ
ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΒΟΥΡΑ
ΕΙΡΗΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΑΝΝΑ
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΜΠΟΥΡΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΝΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΙΚΥΩΝΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΕΔΕΣΣΑΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΔΑΓΗ
ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΠΥΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΣΚΑΛΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΧΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΙΒΑΛΗ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΧΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΟΥΣΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΑΧΕΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΑΙΜΙΛΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΦΟΥΤΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΨΟΚΟΙΛΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΥΡΓΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΧΑΙΔΑΡΙ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΛΕΟΥΔΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΠΑΤΜΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΜΑΛΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΡΑΜΑ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΣΑΡΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΙΚΗ
ΔΡΑΜΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΚΟΥΖΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΑΧΩΒΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΥΛΛΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΕΖΙΑΣ
ΤΙΜΟΘΕΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΑΙΛΙΔΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΕΛΙΝΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΩΤΣΗ
ΗΛΕΚΤΡΑ
ΣΑΜΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΙΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΟΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΙΑΡΗ
ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΟΞΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΚΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΤΣΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΩΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣΤΡΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΔΙΤΣΗ
ΑΝΤΙΟΠΗ-ΑΝΘΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΑΙΣΤΡΑΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΚΡΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΛΛΙΑ
ΛΟΥΚΙΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΜΑΝΤΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΣΑΡΩΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΝΑΚΗ
ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΑΝΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ
ΑΝΘΗ
ΛΕΡΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΕΡΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ
ΣΤΕΛΛΑ
ΛΕΡΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗ
ΑΝΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΓΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΤΑΞΑ
ΜΑΡΙΝΑ
ΑΛΥΚΕΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΗΤΡΟΛΑΡΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΥΘΗΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΗΤΣΕΛΟΥ
ΧΑΡΙΕΣΣΑ ΜΗΤΣΕΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΖΙΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΘΙΝΑΛΙΟ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΛΗΣΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΜΙΧΑΙΛΟΒΙΤΣ
ΜΑΡΙΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΠ
ΧΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΝΗ
ΑΝΘΟΥΛΑ
ΧΙΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΞΑΝΘΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΤΑΦΗ
ΧΡΥΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΧΛΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΚΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΤΖΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΘΗΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΑΜΙΧΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΝ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΙΖΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΜΠΑΙ
ΝΤΕΝΙΣ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΠΟΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΦΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΩΥΣΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΚΑ
ΣΤΕΛΙΝΑ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΙΚΑ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΡΟΔΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΟΤΑΡΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΝΤΟΥΣΗ
ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΑΝΘΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΕΝΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΘΑΛΛΕΛΑΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΕΤΣΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΓΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΡΟΔΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΜ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΠΥΛΑΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΡΔΑΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΗ
ΜΑΤΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΛΑΡΔΗ
ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΡΟΔΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΛΤΕΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΕΙΝΕΛΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΓΙΑΣΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΙΠΙΔΑ
ΖΑΜΠΕΤΗ
ΝΑΞΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΛΙΤΣΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΡΑΦΗΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΟΥΛΙΟΥ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΑΧΙΩΤΗ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΕΛΙΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΣΥΡΟΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΡΟΥΣΣΟΥ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΧΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΟΥΣΣΟΥ
ΜΟΣΧΟΥΛΑ
ΠΑΡΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΜΑΝΔΡΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΓΝΟΥ
ΗΛΙΑΝΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΓΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΩΡΩΠΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΡΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΡΑΦΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΝΑΟΥΣΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΓΟΥΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΚΡΙΤΣΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΝΤΕΜΕΝΤΕ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΕΤΑΤ ΟΓΛΟΥ
ΔΑΜΛΑ
ΤΟΠΕΙΡΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΑΒΕΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΔΕΡΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΔΕΡΗΣ
NOMIKOΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΝΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΦΝΑΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΟΥΡΜΠΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΟΥΡΣΟΥ
ΘΩΜΑΗ
ΒΟΡΕΙΑ ΚΥΝΟΥΡΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΗΤΕΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ
ΜΑΡΙΟΓΚΑ
ΧΙΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΝΔΡΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΕΦΑΝ
ΕΛΛΗ - ΜΑΡΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΟΥΠΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΡΑΧΕΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ
ΛΥΔΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΩΡΤΖΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΜΕΣΣΗΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΖΩΡΤΖΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΟΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΗ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΥΜΠΕ
ΗΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΚΑΔΑ
ΜΥΡΤΩ
ΚΥΘΗΡΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΚΙΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΡΟΚΑ
ΓΙΟΑΝΑ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΜΗ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΝΤΖΑΛΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΝΤΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΟΛΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΕΛΕΠΙΔΑΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΣΗΤΕΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΕΛΕΙΟΙ-ΠΡΟΝΟΙ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΝΤΖΗΡΑ
ΜΑΡΙΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΣΙΠΡΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΜΗΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΟΤΡΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΣΩΤΣΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΚΑΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΚΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΝΑΞΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΛΙΕΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΙΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΙΛΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΗΤΕΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΕΡΡΕΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΕΣΚΑΚΗ
MΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΙΟΜΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΖΩΗ
ΕΛΑΤΙΟ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΡΟΔΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΑΤΖΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΕΡΟΥΒΗ
ΣΟΦΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΙΛΑ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΟΥΚΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΡΑΣ
ΗΛΙΑΣ - ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΥΡΟΥΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
ΑΓΓΕΛΑΚΗ
ΑΡΙΑΔΝΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΑΜΕΝΤΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΡΑΧΑΣΙ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΩΝΙΤΣΑ
ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ
ΠΕΤΡΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΓΙΑΣΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΡΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ
ΝΙΚΗΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΚΟΥΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΣΗΜΟΓΙΩΡΓΟΥ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΤΛΑΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΥΚΙΕΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΛΙΤΕΙΕΟΙ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΕΝΤΟΥΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
ΒΟΣΣΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΥΔΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΝΑΞΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ
ΛΕΜΟΝΙΑ
ΜΑΣΤΙΧΟΧΩΡΙΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΡΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΡΑΧΕΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΡΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΡΑΧΕΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΥΖΑΝΙΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΧΙΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΛΛΙΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΕΜΕΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΧΑΝΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΣΕΜΗ
ΑΝΝΑ
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΚΕΡΓΚΕΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΙΟΚΑ
ΝΑΥΣΙΚΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΡΑΧΕΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΜΟΡΑΚΗ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΑΟΥΤΣΑΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΙΑΚΑΤΟΥ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ
ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΚΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΑΜΟΣ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΟΥΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΡΑΧΕΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΛΕΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΛΩΜΑΡΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΩΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΑΒΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΚΟΛΥΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ
ΝΟΜΙΚΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΛΙΠΟΛΙΤΗ
ΛΗΔΑ
ΑΡΤΕΜΗ (ΛΟΥΤΣΑ)
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ
ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΚΑΛΦΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΒΟΥΣΙΩΡΑΣ
ΕΚΤΩΡ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΑΚΑΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΣΕΡΡΕΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΒΑΤΣΟΥ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΚΙΑΟΥΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ
ΑΝΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΙΚΥΩΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΑΛΙΦΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΣΑΜΠΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΠΑΡΤΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΤΣΑΝΙΚΑΚΗΣ
ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΙΛΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΝΔΡΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΓΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΚΑΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΕΓΑΡΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΛΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ
ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ
ΛΕΥΚΤΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΝΤΖΙΝΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΡΟΔΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΟΡΟΥ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΓΙΟΥΛΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΑΧΕΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΟΥΚΟΥΒΑ
ΣΕΒΑΣΤΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΩΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΟΙΡΕΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΤΕΡΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΣΠΑΡΤΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΧΙΛΑ
EΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΡΑΧΕΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΡΟΚΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΧΙΟΣ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ
ΜΥΡΣΙΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΒΕΛΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΛΕΥΚΤΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΔΩΝΙΕΥΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΠΡΑΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΥΠΡΙΩΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΕΥΚΙΜΜΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΔΟΝΙΔΟΥ
ΓΑΛΗΝΗ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑ
ΣΟΦΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΣΤΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΣΤΑΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΠΥΡΓΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΩΤΤΑ
ΜΑΡΙΑ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΛΕΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΥΚΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΑΜΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΥΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΑΡΟΣ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΔΑΚΗ
ΖΩΗ
ΜΑΛΙΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΛΕΡΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΡΑΜ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΚΡΕΛΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΚΡΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΗ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΙΩΑΝΝΑ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΝΑΞΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΟΥΣΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΥΡΑΝΔΡΕΑ
ΜΑΡΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ- ΜΑΡΙΑ
ΑΘΗΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΛΑΝΗ
ΑΡΕΤΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΜΕΡΚΟΥΡΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΝΔΗΛΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΙΚΕ
ΙΩΑΝΝΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΡΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΡΕΣΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΡΓΥΡΩ
ΘΙΝΑΛΙΟ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΩΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΣΤΑΝΗ
ΖΩΗ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΕΛΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΝΕΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΕΡΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΥΜΕΩΝ
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΥΛΩΝΑ
ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΥΛΩΝΑΚΗ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΥΡΣΙΝΙΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΝΙΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΡΑΦΑΕΛΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΤΡΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ
ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ
ΡΟΔΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ
ΔΩΡΟΘΕΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΧΑΡΑ
ΤΥΜΠΑΚΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΟΥΣΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΟΙΧΑΛΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΤΕΡΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΡΑΦΑΕΛΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΡΑΧΕΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ
ΝΑΠΟΛΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΠΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΚΙΑΤΟ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΠΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΑΡΓΥΡΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΕΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΤΡΑ
ΑΘΗΝΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΕΤΡΑΚΗ
AΘΗΝΑ
ΧΙΟΣ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΠΙΔΑ
ΖΑΜΠΕΤΗ
ΝΑΞΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΛΑΡΙΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΛΥΚΕΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΕΣΣΑ
ΖΩΗ
ΑΛΥΚΕΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΛΙΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΛΙΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΥΘΗΡΑ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΥΡΓΙΩΤΗ
ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΡΑΧΕΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΟΥΣΕΛΙΩΤΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΛΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΛΒΑΝΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΒΥΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΙΦΝΑΙΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΚΥΛΛΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΥΛΛΑ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΟΜΠΟΝΗΣ
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ
ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΠΙΝΘΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΤΥΜΠΑΚΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΘΑΙΝΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΙ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΜΑΡΕΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΥΡΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΙΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΛΕΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΓΓΕΛΙΔΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΕΡΡΕΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΝΕΡΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΜΥΡΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΕΓΚΑ
ΧΕΝΤΙΑ
ΚΥΘΗΡΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΥΛΑΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΖΟΥΒΑΡΑ
ΣΟΦΙΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΓΚΑΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΥΜΠΑΝ
ΦΟΥΡΚΑΝ
ΞΑΝΘΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΥΡΒΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΑΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΓΕΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΚΟΙΛΗ
ΣΜΑΡΑΓΔΗ
ΡΟΔΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ
ΘΕΜΕΛΙΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΣΑΜΑΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΤΣΑΝΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΕΠΕΡΗ
ΕΛΕΝΗ-ΣΟΦΙΑ
ΚΑΡΟΥΣΑΔΕΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΔΡΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΜΠΙΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΚΗ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ
ΑΝΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΘΗΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΚΕΡΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΩΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΩΤΕΙΝΟΥ
ΛΕΜΟΝΙΑ
ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΔΑΜΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΔΑΜΟΥ
ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΡΕΣΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΦΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΝΑΒΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΡΑΧΙΜΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΜΠΟΣ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΥΦΟΜΜΑΤΟΥ
ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΥΚΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΦΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΕΣΤΟΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΘΩΝΟΣ
ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΜΗΡΟΥ
ΙΡΕΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ
ΑΝΘΗ
ΠΑΦΟΥ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΝΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΤΡΕΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΣΧΑΛΗ
ΚΟΡΝΗΛΙΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΥΛΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΦΙΤΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΗΛΑΒΑΚΗ
ΑΝΤΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΛΑΔΟΦΩΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΟΚΟΠΑ
ΑΝΤΡΙΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑ
ΦΛΩΡΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΤΡΙΣΟΚΚΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΤΟΟΥΛΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΔΑΝΙΕΛΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΑΥΛΙΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΗ
ΕΛΕΝΗ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΠΑΦΟΥ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
DERVISHI
DEJVI
ΩΡΩΠΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
RRASA
ANXHELA
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
SULA
XHULIANA
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
SULAIMAN
ELIAS
ΧΑΝΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
TSELIKAS - BOUZEAU
NICOLAS
ΠΑΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
XHANARI
XHONI
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΓΑΤΣΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΑΓΓΟΥΡΑΚΗ
ΠΕΛΑΓΙΑ
ΓΑΖΙ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΑΝΙΚΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΤΗΠΑΡΜΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΕΡΡΕΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΑΖΙ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΓΑΖΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΝΕΒΛΑΒΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΕΒΛΑΒΗΣ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΤΙΟΧΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΑΡΤΗ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΒΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ
ΜΑΡΙΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΞΑΝΘΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΒΕΛΑΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΣΕΡΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΛΙΩΤΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΟΣΣΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΥΖΑ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΒΥΘΟΥΛΚΑ
ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΑΒΡΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΜΟΥΓΙΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΛΩΜΑΡΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΡΕΜ
AΙΣΕ
ΚΩΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΛΩΜΑΡΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΑΝΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΥΝΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΛΑΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΒΙΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΖΩΗ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΑ
ΤΖΙΟΒΑΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΖΑΙΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΥΘΗΡΑ
ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΟΡΜΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΟΥΖΟΥΛΑ
ΛΥΔΙΑ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΥΜΠΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΖΩΓΑΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΗΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΙΝΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΙΤΑΤΖΗ
ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ
ΣΥΚΙΕΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ
'ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΑΛΑΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΚΑΚΗ
ΒΙΡΓΙΝΙΑ-ΑΝΝΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΚΑΡΟΥ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ - ΜΙΧΑΕΛΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗ
ΑΝΝΑ ΖΑΜΠΕΤΑ
ΛΕΡΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΑΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΚΑΛΟΓΕΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΟΓΕΡΑ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΧΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΤΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΒΟΛΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΦΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΝΔΙΝΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΠΑΡΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΥΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΛΑΚΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΠΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΒΕΛΟ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΤΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΒΕΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΑΤΡΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΚΑΝΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΤΑΠΑΝΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ
ΕΛΛΗ
ΛΙΝΔΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΕΙΝΑΣ
ΜΑΝΟΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΤΣΑΡΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΤΣΟΥ
ΕΥΦΡΑΝΘΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΞΑΝΘΗ
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΛΑΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΝΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΛΙΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΛΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΩΝΑ
ΜΑΡΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ
ΝΟΜΙΚΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΠΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΤΤΕ
ΜΑΡΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΙΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΡΑΧΑΣΙ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΥΛΑΜΠΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ - ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΜΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΟΥΡΣΙΩΤΗ
ΣΕΒΑΣΤΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΥΜΠΑΚΙ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΟΣ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΒΕΝΤΗ
ΑΡΕΤΗ
ΜΗΛΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΕΙΒΑΔΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΛΥΚΕΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΩΝΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΑΡΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΛΙΓΝΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΛΑ
ΤΖΙΜΗΣ
ΡΑΧΕΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΟΓΚΟ
ΑΓΓΕΛΟ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΓΕΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΔΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ
OΡΕΣΤΗΣ-ΙΩΣΗΦ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΡΩΝΗ
ΑΘΗΝΑ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΗΛΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΙΣΤΡΑΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ - ΑΓΑΠΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΛΛΟΥΣΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΧΑΡΝΕΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΑΝΑΦΙ ΟΝΣΟΡΟΥΝΤΙ
ΓΙΑΣΜΙΝ ΣΟΦΙΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΑΝΕΚΑ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΡΟΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΚΚΙ ΛΕΡΟΥ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΝΙΑΔΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΡΟΔΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΤΣΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΝΑΟΥΣΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΑΓΚΟΥ
ΘΗΡΕΣΙΑ
ΣΥΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΡΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΑΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΔΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ
ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΟΣΧΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΑΝΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΛΛΑ
ΑΝΤΕΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΟΥΣΕΛΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ
ΒΑΝΕΣΣΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΦΟΡΗ
ΝΙΚΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΝΤΑΙ
ΝΤΕΝΙΣ
ΠΑΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΕΡΤΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΑΛΑ
ΒΑΙΑ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΜΠΟΤΣΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΔΡΑΜΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΓΙΑ
ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΙΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΥΤΟΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΡΑΤΣΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΩΥΣΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΑΔΑΛΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΦΝΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΕΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΜΠΑΣΗ
ΒΑΓΙΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ
ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΕΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΩΝΗ
ΠΕΥΚΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ
ΦΟΥΡΝΟΙ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΑ ΑΚΑΘΗ
ΠΑΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑ
ΠΑΡΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΘΩΜΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΩΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΣΟΣ-ΛΕΧΑΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΤΕΛΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΣΙΑΝΩΤΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΟΜΠΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΕΛΤΕΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΑΤΙΝΟΥ
ΜΕΛΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΕΤΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΛΕΣΣΑ
ΕΛΕΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΛΕΣΣΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΡΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΡΑΧΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΡΑΘΩΣΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΤΡΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΡΑΦΑΗΛ
ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΣΙΘΩΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ
ΑΛΟΥΣΙΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΡΟΔΙΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΣΙΛΟΒΑΛΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΡΟΥΣΑΚΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΤΑΒΥΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΣΑΛΑΛΕ
ΦΙΛΙΠΠΑ
ΣΥΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΑΛΤΕΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΑΜΑΡΑ
ΣΟΦΙΑ
ΦΥΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΙΚΙΑΡΙΔΗ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΟΥΛΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΥΚΟΝΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΣΜΑΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗΣ ΠΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΚΛΑΒΟΥ
ΖΩΗ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΚΟΥΒΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΟΥΒΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΠΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΘΑΤΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΗΤΕΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΤΟΥΛΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ
ΡΟΔΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΙΚΤΩΡ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΡΕΒΙΝΙΩΤΗΣ
ΕΡΡΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΑΜΠΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΠΑΡΤΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ
ΙΟΥΛΙΤΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΟΜΑΝΙ
ΛΑΖΑΡ
ΔΡΑΜΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΟΥΛΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΙΚΟΙΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΣΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΡΑΧΕΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΤΣΙΓΓΙΣΤΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΤΣΙΓΚΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΜΠΙΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΡΑΧΕΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΡΜΠΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΒΡΥΣΕΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΕΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΙΓΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΥΡΟΒΟΥΖΗ
ΑΝΝΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΥΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΤΣΕΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΥΘΗΡΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΟΥΣΚΑ ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΑΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΕΡΗ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΦΤΟΥΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΥΣΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΩΣΤΕΡΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΛΑΤΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΣΑΛΕΥΡΗ
ΑΓΕΛΙΚΗ
ΒΟΛΙΜΕΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΦΑΝΤΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΛΙΓΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΣΚΟΠΕΛΟΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΧΟΥΛΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΟΥΣΕΙΝ
ΧΑΡΟΥΝ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ
ΑΥΛΩΝΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ
ΜΑΙΡΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΝΑΞΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΑΡΡΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΩ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΝΙΤΣΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΙΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΑΡΤΗΛΑ
XΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
ΣΑΒΒΙΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΧΑΡAΛΑΜΠΙΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΩΑΚΕΙΜ
ΑΝΤΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΙΝΑ
ΙΟΥΛΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΑΣΑ
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΟΛΩΜΟΝΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΕΡΟΝΙΚΗ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΥ
ΑΝΔΡΕΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΗ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΣΤΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΗΝΑ
ΒΕΡΟΝΙΚΗ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΑΝΤΡΗ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΩΥΣΙΔΗ
ΕΜΙΛΥ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΕΛΙΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΛΛΗ
ΑΡΙΑΝΑ-ΑΡΙΣΤΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΡΜΑΞΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ
ΑΝΤΡΕΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΑΓΙΑ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΑΜΠΑΡΤΑ
XΡΥΣΤΑΛΛΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΦΑΡΦΑΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΦΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΕΛΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΛΕΝΗ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΛΕΝΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
ΑΝΤΡΕΑ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΡΙΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2014/2015

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
PECI
ΧHOANA
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ZEQO
MARIA
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΑΔΕΛΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΣΑΜΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΠΑΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΛΤΟΥΒΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΑΡΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΣΥΡΟΣ
ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΑΤΟΥΡΟΥ
ΝΕΦΕΛΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΕΩΛΑ
ΜΑΡΙΑ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΧΑΝΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΔΡΩΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΕΜΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΑΝΘΟΥΛΑΣ
ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΡΟΔΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΜΑΧΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΥΡΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ
ΕΡΜΙΟΝΗ
ΔΡΑΜΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΣΩΝΙΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΥΓΟΥΣΤΗ
ΖΩΗ
ΣΚΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΙΡΑΜΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΣΥΡΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΚΩΝΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΑΔΑΜΑΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΕΚΡΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΙΔΗΛΑ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΟΥΡΤΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΡΕΤΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΚΑΣΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΒΡΕΤΤΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΩΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΛΕΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ
ΕΡΡΙΚΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΙΑΜΑΙΟΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΤΜΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ
ΑΝΝΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΥΘΗΡΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
ΑΡΕΤΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΡΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΙΕΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΟΝΑΤΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΛΤΙΔΟΥ
ΕΥΤΥΧΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΔΑΣΚΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΡΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΤΡΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΡΟΔΟΣ
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΔΙΓΑΛΑΚΗ
ΕΥΑ
ΘΕΡΙΣΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΡΑΓΑΤΑΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΡΕΤΑΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΛΕΝΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΕΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΧΙΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ - ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΦΕΙΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΕΙΜΠΕΚΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΡΩΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΕΡΒΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ
ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΔΙΚΑΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΟΥΓΡΑ
ΑΘΗΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΩΗ
ΑΘΗΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΩΝΤΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΘΗΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΗΛΙΑΔΗ
ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΗΛΙΑΔΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΗΣΥΧΟΥ
ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΛΕΙΨΟΙ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ
ΑΝΘΟΥΛΑ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΓΚΑΝΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΖΟΓΛΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΙΑΦΑ
ΜΑΝΩΛΙΑ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΚΑΒΑ
ΜΑΡΙΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΕΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΙΓΕΡΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕΡΑΜΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΜΠΑΝΑΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ
ΘΕΜΕΛΙΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΛΩΜΑΡΙ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΑΡΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ
ΑΝΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΠΕΤΑΝΑ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΕΓΙΣΤΗ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΙΣΥΡΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΗΛΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΤΑΛΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΥΔΑΚΗ
ΠΕΛΑΓΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΕΡΡΕΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΙΜΑΤΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΥΘΗΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΤΗ
ΑΘΗΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΙΓΙΟ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΤΣΩΛΗ
ΑΝΤΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑ
ΑΧΑΡΝΕΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΡΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΛΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΟΛΙΟΡΑΔΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΤΖΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΙΑΙΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΡΚΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΡΟΥΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΣΙΝΑ
ΑΝΝΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΟΥΖΗ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΟΥΤΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΒΔΗΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΣΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΡΑΝΙΔΙ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΡΑΣΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΑΞΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΡΙΤΣΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΤΡΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΛΩΡΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΛΑΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΡΟΔΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΙΑΓΚΡΙΔΩΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΕΡΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΙΑΝΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΘΗΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΟΖΑ
ΚΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΥΡΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ
ΙΩΣΗΦ
ΣΥΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΑΡΓΕΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΡΑΧΩΒΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΑΡΙΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΡΚΑΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΙΛΙΟΝ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ
ΜΑΡΙΝΑ
ΔΥΣΤΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗ
ΑΡΓΥΡΩ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΕΝΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ
ΧΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΡΕΣΙΩΤΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΣΑ
ΣΑΒΒΙΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΣΤΑΚΗ
ΝΤΑΓΙΑΝΑ
ΡΟΔΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΤΖΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΙΝΤΙΚΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΤΑΤΙΑΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΜΠΟΛΛΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΟΝΤΟΖΗΣ
ΤΑΣΟΣ
ΧΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΛΑΡΙΣΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΟΥΤΙΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΥΡΙΝΤΖΟΥ
ΝΙΚΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΑΝΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΛΕΡΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΟΥΛΗ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΧΙΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΡΦΑΝΑΚΗ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΚ
ΝΤΜΙΤΡΙ
ΛΕΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΝΑΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΤΣΟΒΟ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΤΣΙΟΥ
ΣΜΑΡΩ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
ΡΟΔΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΖΩΗ
ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΚΩΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΝΑ
ΣΥΡΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ
ΜΑΡΙΑ
ΛΕΙΨΟΙ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ
ΥΠΑΠΑΝΤΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΡΡΗ
ΡΟΖΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΡΑΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΠΙΔΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΟΥ
ΝΑΞΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΙΣΚΟΠΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΤΣΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΝΕΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ
ΑΝΘΗ
ΛΕΡΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΛΑΝΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΓΙΑΝΙ(POJANI)
ΕΛΕΝΗ(ELENI)
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΡΑΧΕΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΟΥΠ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΛΙΒΙΑ
ΒΕΛΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΛΑ
ΚΑΛΟΤΙΝΑ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΑΦΤΣΙΑΡΗ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΡΕΒΕΝΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΙΤΣΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΛΙΚΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΕΝΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΥΣΣΟΥ
ΚΑΡΜΕΛΙΝΑ
ΣΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΙΔΗ
ΘΕΜΕΛΙΝΑ
ΛΙΝΔΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΒΙΟΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΑΡΑΝΤΟΥ
ΗΛΙΑΝΑ
ΚΡΑΝΙΔΙ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΑΡΡΗ
ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΔΡΕΓΑ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΦΝΑΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΙΦΝΑΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΡΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΩΖΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΠΕΤΟΥ
ΝΙΚΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΚΟΥΡΟΥ
ΑΝΝΑ
ΣΠΑΡΤΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΟΛΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΣΕΡΡΕΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΥΛΕΛΕΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΟΥΡΒΑΝΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΕΗ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΠΕΗ
ΣΟΦΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΙΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΤΑΜΕΝΚΟΒΙΤΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΧΑΝΙΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΟΓΙΑΝΟΒΙΤΣ
ΑΝΤΡΙΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΟΥΦΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΟΛΙΜΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ
ΙΑΚΩΒΟΣ
ΣΙΘΩΝΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΤΑΠΑΝΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΕΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΚΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΖΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΗ
ΣΟΦΙΑ
ΝΑΞΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΚΟΛΑΙ
ΜΑΡΘΑ
ΑΡΑΧΩΒΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΕΣΜΕΛΗ
ΕΛΕΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΙΡΟΖΙΔΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ
ΑΘΗΝΑ
ΚΑΣΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΣΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΣΤΙΑΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΥΡΟΓΑΛΑΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΚΙΔΑΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΦΕΛΛΟΥΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΕΡΕΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΣΚΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΟΥΣΚΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΙΣΚΟΥΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΛΑΤΣΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΧΑΛΚΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΜΑΝΤΑΡΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΧΑΡΤΕΡΟΥ
ΜΑΡΙΕΤΤΑ
ΡΟΔΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΧΑΤΖΗΣΙΜΩΝΙΑΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΛΙΑΤΖΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
ΣΟΥΣΑΦΙΡΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΑΡΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΝΕΖΑ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΨΑΡΡΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΔΡΥΜΑΛΙΑ
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2013/2014

Επίθετο
Όνομα
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
ΑΒΔΟΥΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΙΛΑΜΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΙΤΑΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΑΡΤΕΜΗ (ΛΟΥΤΣΑ)
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΛΣΑΜΑΗΛ
ΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΠΑΡΟΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΜΠΑΤΖΗ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΤΩΝΟΥ
ΝΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΠΑΥΛΗ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΒΑΡΔΑΡΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΛΟΥΚΙΑ
ΧΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΕΛΕΝΤΖΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΡΟΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΒΕΡΙΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΤΑΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΟΥΝΤΖΟΥΚΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΜΥΚΟΝΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΑΒΡΙΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΚΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΡΔΕΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΚΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΙΛΙΟΝ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ
ΑΜΑΛΙΑ ΣΕΛΙΝΑ
ΧΙΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΤΡΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ
ΑΘΗΝΑ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΚΙΝΝΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΛΕΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΚΟΝΔΡΑ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΖΙΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΟΣΜΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΥΜΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΥΜΑ
ΜΕΛΙΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΩΓΟΥΒΙΤΗ
ΜΑΡΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΠΟΝΤΕ
ΜΥΡΤΩ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΘΗΡΑ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΟΖΑΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΕΣΥΛΛΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΛΥΚΕΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΤΣΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΗΛΑΒΕΡΑΚΗ
ΛΗΤΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΙΑΚΟΡΩΝΑ
ΜΥΡΣΙΝΗ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΙΑΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΡΟΔΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΛΕΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΟΥΛΟΥΜΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΞΑΝΘΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΑΚΑΚΗ
ΑΡΕΤΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΟΣΟΥ
ΜΕΛΙΝΑ
ΚΩΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΔΡΑΜΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΑΡΖΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣΚΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΙΑΒΡΑ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗ
ΜΕΛΙΝΑ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΩΜΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΥΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΒΑΛΑΡΗ
ΑΝΝΑ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΖΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΛΛΑΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΙΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΙΝΑΡΗ
ΕΡΑΣΜΙΑ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΝΑΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΚΑΔΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΚΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ
ΜΑΝΟΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΡΓΥΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΤΣΩΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΑΓΑΘΗ
ΑΧΑΡΝΕΣ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΙΛΑΣΙΝ
ΜΕΧΜΕΤ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΛΑΔΗ ΚΑΛΕΝΤΖΗ
ΔΑΝΑΗ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΛΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΓΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΓΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΓΓΑΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΚΩΣΗ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΜΒΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΝΔΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΡΑΚΗ
ΑΝΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΡΑΧΑΣΙ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ
ΦΙΛΙΤΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ
ΠΙΕΡΕΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΑΝΤΖΗ
ΖΩΗ
ΝΑΞΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΣΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΥΡΙΑΚΩΔΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΓΓΟΥΒΑΡΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΣΗΤΕΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΖΑΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΠΑΡΤΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΑΠΙ
ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΡΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΕΒΕΝΤΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΛΕΣΙ
ΙΛΑ
ΠΥΡΓΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΙΑΣΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΙΒΑΔΕΙΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΛΟΡΕΝΤΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΟΥΚΙΔΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΕΣΑ
ΒΕΡΟΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΛΕΡΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΧΑΝΙΑ
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΙΣΤΡΕΛΗ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΒΛΩΤΙΝΑ
ΑΓΙΑΣΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΚΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΛΛΙΑ
ΘΕΜΙΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΜΤΖΕΛΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΦΡΕΔΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΑΓΓΟΥΔΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ - ΜΠΕΛΜΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΑΡΑΓΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΑΡΑΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΛΕΙΒΑΘΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΕΛΛΟΥ
ΕΛΠΙΝΙΚΗ
ΝΑΞΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΟΥΔΑ
ΛΗΤΩ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΚΑΔΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΟΥΛΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΡΟΥΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΣΤΟΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΡΟΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΗΝΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΗΤΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΤΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΙΚΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΗΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΡΑΜΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΛΛΑ ΟΓΛΟΥ
ΣΕΖΓΚΙΝ
ΜΥΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΜΟΥΔΗΛΑ
ΦΑΝΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΟΥΛΙΤΑ
ΖΩΗ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΠΑΖΑΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΑΡΔΑΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ-ΡΟΖΙΤΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΑΡΟΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΡΕΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΑΞΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ
ΜΑΡΙΑ
ΚΙΛΕΛΕΡ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΖΗΣ-ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ
ΛΕΡΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΟΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΝΤΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΑ
ΡΟΔΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ
ΝΙΚΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΚΟ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΡΓΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΑΤΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΛΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΟΜΙΚΟΥ
ΜΟΣΧΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΞΕΝΟΣ-ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΞΥΔΙΑΡΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΣΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΒΑΛΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΑΝΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΛΑΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΡΑΜΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΒΟΥΛΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΡΟΥΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΣΧΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΛΙΟΝ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΤΡΙΝΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΛΑΝΤΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΕΡΙΣΝΑΚΑ
ΦΙΣΟΡΕΛΑ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΣΥΡΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΤΥΠΟΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΝΤΟΝΙΟ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΛΕΣΣΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΛΥΚΕΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ
ΔΙΚΑΙΑ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΛΙΑ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΣΠΑΡΤΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΥΡΙΚΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΧΑΝΙΑ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΡΕΚΑ ΣΒΑΡΤΣΕ
ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΙΝΤΕΖΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΥΡΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
ΠΡΙΦΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΟΓΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΚΥΘΗΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΣΕΛΙΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΡΙΑ
ΣΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΟΖΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΡΟΥΣΣΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΛΓΚΑΜΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΓΟΥΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΕΛΙΜΑΙ
ΑΡΝΤΙΟΛ
ΑΧΙΛΛΕΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΕΦΕΡΛΗ ΦΡΑΝΤΖΗ
ΚΟΝΔΥΛΙΑ
ΑΡΑΧΩΒΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΙΦΝΑΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΑΝΔΑΛΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΑ
ΠΑΡΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΠΑΘΑΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΛΥΚΕΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΣΠΥΡΕΛΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΤΑΘΕΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΚΙΝΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΜΙΡΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ
ΑΓΑΘΟΥΛΑ
ΑΝΩΓΕΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΓΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΚΡΕΜΑΣΤΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΩ ΣΥΡΟΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΑΚΟΥ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΑΛΛΑΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΚΥΘΗΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΡΖΗ
ΖΩΗ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΑΞΟΣ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΜΠΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΑΞΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΡΙΤΑ
ΙΟΥΛΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΘΗΝΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΜΑΝΔΡΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΛΙΚΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΝΤΙΡΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΡΑΧΕΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΕΚΑ
ΟΡΚΙΝΤΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΓΚΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΔΟΣ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΛΟΒΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΚΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΟΥΡΕΚΗ
ΑΝΤΙΟΠΗ
ΑΙΓΙΟ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΣΟΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΛΕΡΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
ΝΑΞΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΒΙΑΡΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ
ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΙΚΑΛΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΙΚΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΕΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΝΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΦΑΝΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΚΑΣΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΨΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΥΡΙΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΙΩΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΚΥΡΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΓΙΤΣΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΣΗΜΙ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΡΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΝΑΞΟΣ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΨΑΡΙΑΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΕΡΕΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)