ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2018/2019

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
T.G
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Α
ΡΑΦΗΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Α.Α
ΜΗΛΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Α.Α
ΚΙΑΤΟ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Α
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Α
ΠΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Ν.Α
ΠΑΤΡΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Α
ΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Α
ΑΡΤΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Γ.Α
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Σ.Α
ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Α
ΣΙΦΝΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ν.Α
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Α
ΓΟΥΒΕΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Α
ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σ.Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Α
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γ.Α
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Α
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΒΙΟΪΑΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Φ.Β
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Δ.Β
ΕΥΠΑΛΙΟ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Δ.Β
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Σ.Β
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Ε.Β
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Β
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ν.Β
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Β
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Γ.Γ
ΓΑΖΙ
ΒΙΟΪΑΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Α.Γ
ΝΕΑΠΟΛΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Γ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Γ
ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Γ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Γ
ΠΕΛΛΑΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γ.Γ
ΣΠΑΡΤΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Γ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Θ.Γ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Γ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Γ
ΓΛΥΦΑΔΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ε.Γ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Γ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Γ
ΔΡΑΜΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Γ
ΚΕΡΑΜΕΙΕΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Δ
ΡΟΔΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Α.Δ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Α.Δ
ΧΑΝΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Ε.Δ
ΠΑΛΛΗΝΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Α.Δ
ΑΡΓΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Δ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
Χ.Δ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Δ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Δ
ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Σ.Δ
ΥΔΡΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Ε
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Μ.Ε
ΝΑΥΠΛΙΟ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Β.Ζ
ΝΑΞΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ι.Ζ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Σ.Ζ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γ.Ζ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Ζ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Ζ
ΜΟΙΡΕΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Μ.Θ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Θ
ΒΟΛΙΜΕΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Λ.Κ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Κ
ΛΕΥΚΙΜΜΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Β.Κ
ΔΕΡΒΕΝΙ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Π.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Π.Κ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Ε.Κ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Κ
ΡΟΔΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Θ.Κ
ΧΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Α.Κ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Β.Κ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Σ.Κ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Θ.Κ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ρ.Κ
ΓΟΡΤΥΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Δ.Κ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
Π.Κ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Κ
ΣΠΕΤΣΕΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Π.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Γ.Κ
ΦΕΡΕΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Π.Κ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Κ
ΑΦΑΝΤΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Α.Κ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Η.Κ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Α.Κ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.Κ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
Δ.Κ
ΒΟΧΑ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δ.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Κ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Σ.Κ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Σ.Κ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Κ
ΔΡΑΜΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
'.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Μ.Κ
ΧΑΝΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Π.Κ
ΚΩΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Κ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Α.Κ
ΧΑΝΙΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Κ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χ.Κ
ΚΥΘΗΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Κ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Κ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ν.Κ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Β.Κ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Δ.Κ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Σ.Λ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ζ.Λ
ΑΣΚΙΟ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Α.Λ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Χ.Λ
ΝΑΟΥΣΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Λ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Μ.Λ
ΣΗΤΕΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Λ
ΚΥΘΗΡΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Δ.Μ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Ε.Μ
ΠΕΡΑΜΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ε.Μ
ΑΡΓΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γ.Μ
ΛΗΞΟΥΡΙ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Δ.Μ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Β.Μ
ΓΕΡΑΣ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Ε.Μ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Β.Μ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ν.Μ
ΙΑΛΥΣΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Μ
ΑΛΥΚΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Θ.Μ
ΒΟΥΛΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Μ.Μ
ΡΟΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Μ
ΡΟΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Μ
ΕΥΔΗΛΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
Ε.Μ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δ.Μ
ΧΙΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Λ.Μ
ΝΑΟΥΣΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Κ.Μ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Μ
ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Μ
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Ε.Μ
ΑΓΙΑ ΕΥΦΗΜΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Μ
ΛΕΡΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Μ
ΑΡΓΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Μ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Μ
ΧΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Μ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Μ.Μ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Μ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ι.Μ
ΠΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Σ.Μ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Μ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Π.Μ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Μ
ΧΙΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.Μ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Ν
ΣΙΦΝΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Ν
ΙΣΤΙΑΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Ν
ΧΑΝΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γ.Ν
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Ν
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Ν
ΛΕΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Δ.Ν
ΑΘΗΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Θ.Ν
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ν.Ν
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Ν
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Ξ
ΣΑΜΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Α.Ξ
ΚΕΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Ο
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Π
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Π
ΠΑΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Π
ΡΟΔΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Π
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Π
ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Α.Π
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Π
ΩΡΩΠΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ε.Π
ΡΟΔΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Π
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Π
ΛΑΡΙΣΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Π
ΔΡΑΜΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ν.Π
ΩΡΩΠΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Δ.Π
ΝΑΞΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Λ.Π
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΒΙΟΪΑΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Μ.Π
ΘΙΝΑΛΙΟ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Π
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Μ.Π
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ)
Π.Π
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σ.Π
ΘΗΒΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Π
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Π
ΠΑΤΡΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Ι.Π
ΧΑΝΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Σ.Π
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Ε.Π
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Π
ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Ε.Π
ΚΥΘΗΡΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Χ.Π
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Ρ
ΛΕΥΚΙΜΜΗ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Ρ
ΚΟΖΑΝΗ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Ι.Ρ
ΑΧΙΛΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Ρ
ΑΡΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
Ε.Ρ
ΧΙΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Μ.Ρ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ν.Ρ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Κ.Σ
ΝΑΞΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α.Σ
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Σ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Α.Σ
ΑΧΑΡΝΕΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ξ.Σ
ΚΑΒΑΛΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ε.Σ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Σ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Ν.Σ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Χ.Σ
ΠΑΙΑΝΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Ε.Σ
ΧΙΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ε.Σ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Σ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Σ
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Λ.Σ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κ.Σ
ΝΑΞΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Α.Σ
ΛΑΓΑΝΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Δ.Σ
ΝΕΑ ΚΥΔΩΝΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Σ
ΜΕΣΣΑΠΙΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ν.Σ
ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Σ
ΡΟΔΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ)
Ν.Σ
ΚΟΡΩΠΙ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Κ.Σ
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ε.Τ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Τ
ΛΕΡΟΣ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Ε.Τ
ΡΟΔΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Π.Τ
ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ζ.Τ
ΘΗΡΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ζ.Τ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
Α.Τ
ΙΛΙΟΝ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Τ
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Τ
ΡΟΔΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Τ
ΝΑΞΟΣ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Μ.Τ
ΡΑΧΕΣ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Τ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Τ
ΡΑΧΕΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
Χ.Τ
ΡΟΔΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σ.Τ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Τ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Κ.Τ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Θ.Φ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Α.Φ
ΚΥΘΗΡΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Φ
ΜΕΛΙΤΕΙΕΟΙ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Φ
ΑΤΑΒΥΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Κ.Φ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Φ
ΠΕΛΛΑΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Δ.Φ
ΒΟΝΙΤΣΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Μ.Χ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Χ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Γ.Χ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
Α.Χ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Χ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Δ.Χ
ΑΛΥΚΕΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ν.Χ
ΔΡΑΜΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Θ.Χ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Π.Ψ
ΑΡΓΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Μ.Ψ
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Ψ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2017/2018

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
Μ.Α
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ν.Α
ΝΑΞΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Γ.Α
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Α
ΚΥΘΗΡΑ
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Α
ΛΕΡΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Α
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Α
ΣΗΤΕΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Α
ΧΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Α.Β
ΣΠΑΡΤΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λ.Β
ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.Γ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Δ
ΡΟΔΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ι.Δ
ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Δ
ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Τ.Δ
ΣΑΜΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μ.Η
ΜΟΙΡΕΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Ι
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Ε.Κ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κ.Κ
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Π.Κ
ΠΥΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Ε.Κ
ΝΑΞΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Κ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Γ.Κ
ΠΑΤΜΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γ.Κ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τ.Κ
ΑΡΚΑΔΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Φ.Κ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Κ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Β.Κ
ΜΗΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Σ.Λ
ΒΟΛΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Φ.Λ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Α.Μ
ΧΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Λ.Μ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σ.Μ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Μ
ΝΑΞΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Γ.Μ
ΠΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Σ.Μ
ΚΥΘΗΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Μ.Μ
ΣΗΤΕΙΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χ.Μ
ΚΑΛΛΟΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Μ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ν.Μ
ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Α.Μ
ΡΟΔΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Σ.Ν
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Μ.Ξ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Π
ΡΟΔΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Δ.Π
ΠΥΛΑΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Μ.Π
ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Ζ.Π
ΝΑΞΟΣ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Σ.Π
ΡΑΦΗΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Ν.Π
ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Μ.Ρ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μ.Ρ
ΠΑΡΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Ε.Σ
ΚΡΙΤΣΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Δ.Σ
ΤΟΠΕΙΡΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Δ.Σ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Α.Σ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Σ
ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Λ.Τ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Τ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Β.Τ
ΚΟΡΩΝΗ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Η.Τ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ε.Τ
ΛΑΡΙΣΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ι.Τ
ΡΟΔΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Π.Τ
ΜΕΣΣΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
M.Φ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ι.Χ
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Γ.Χ
ΡΟΔΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Χ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Γ.Χ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σ.Χ
ΝΑΞΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Χ.Ψ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
Ν.Α
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Μ.Β
ΡΑΧΕΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Σ.Κ
ΒΥΡΩΝΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Κ
ΡΟΔΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Λ.Κ
ΠΥΡΓΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Κ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Χ.Κ
ΜΑΝΔΡΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ε.Κ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ι.Κ
ΚΑΒΑΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ε.Κ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Μ.Κ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Μ
ΑΘΗΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Χ.Μ
ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Α.Μ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Ν.Π
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Α.Π
ΒΟΛΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μ.Σ
ΠΑΛΛΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Σ.Τ
ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μ.Τ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Φ.Τ
ΞΑΝΘΗ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Τ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κ.Φ
ΤΡΙΚΕΡΙ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016/2017

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
Ι.Α
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Θ.Ι
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Ι
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
Α.Κ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Π.Λ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Α.Π
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Γ.Π
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Π.Χ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Π.Χ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015/2016

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο
Θ.Χ
ΛΕΜΕΣΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2014/2015

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2013/2014

Ονοματεπώνυμο
Τόπος κατοικίας
Πανεπιστήμιο